Nuru masáže

Nuru masáže

Při naší nuru masáži se však používá speciální  nuru gel, vytvořený z japonské řasy zvané „nori“. Takový  nuru gel má specifickou vlastnost. A to, že vydrží být po velmi dlouhou dobu kluzký. Tedy nevysychá tak rychle.
Tímto se dostáváme k samotné  nuru masáži.Jak nuru masáž probíhá?Po setkání se s masérkou si dáte příjemnou sprchu. Kromě omytí případných nečistot se vaše pokožka krásně hydratuje.th (2)

th (1)

A to ještě umocní následné použití  nuru gelu. Bude klouzat ještě lépe.Po osprchování vás  nuru masérka uloží na podložku a začne na vás nanášet dostatečné množství  nuru gelu. Ten pak začne roztírat po celém vašem těle.Jakmile vás  nuru masérka celého natře  nuru gelem, začne ta pravá jízda. Když budete ležet na břiše, nuru masérka se zapře nohama a rukama o zem a začne vás krouživými pohyby svým zadečkem masírovat.Bude vám jezdit po zádech, po šíji a zase dolů. Pak po vašem zadečku i po stehnech.Až si vás  nuru masérka otočí na záda, bude po vás pro změnu jezdit svým krásným, pevným poprsím. Bude se klouzat po vašem hrudníku, přes bříško až k rozkroku i níže.